تبلیغات
نگین ولایت - فقط دخترخانم ها بخوانند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نگین ولایت
من مست شراب دل روحانی خویشم/مجنون علی رهبر عرفانی خویشم/هرچند حیا می کنم از دلبر دلها/ دلبسته ی دلدار خراسانی خویشم

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

سلام سلام

اینبار اومدیم با یک مراسم شاد و مفرح و دلنشین فقط برای دختر خانم های گل و گلاب که هیچ وقت هیچکس تحویلشون نمی گیره..

اینبار خودمون میخوایم خودمون رو تحویل بگیریم! یعنی خودمون که نه! دو تا بزرگوار؛ دو تا عزیز دل؛ دو تا نور چشم پیدا شدن که میخوان حسابی چوب کاریمون کنند..

چه جوری؟!!! کمی شکیبا باشید و چند خط پایین رو هم بخونید..

در طول سال ما شاهد روزها و مناسبت های مختلفی هستیم؛ ولادت باسعادت امیرالمونین که به نام روز پدر نامگذاری شده و باید هرچه در توان داریم برای به دست آوردن دل این سایه های بالاسرمون خرج کنیم و علاوه بر دعا و ثنا، دستمون رو در جیب مبارک فرو ببریم و با هدیه ای ناقابل از خجالت مهر و محبتشون در بیایم..

روز دیگه؛ روز ولادت پر ور و سرور حضرت زهرا (س) هست که به نام روز مادر نامگذاری شده و بیشتر از روز پدر به چشم میاد.

 در این روز هم ما دخترها بیچاره میشیم و خودمون رو از سه ماه قبل می کشیم و به درد چی بگیرم چی بگیرم!!!!!! (دردی که فقط سالی یکبار نمایان میشود) دچار میشیم.

معمای میان نوشت: چرا پسرها در هیچکدوم از  این روزها هیچ استرسی ندارن؟!!

روز میلاد حضرت علی اکبر (ع) که روز جوان نامیده شده؛ پدران و مادران گرامی این روز رو خودسرانه روز پسر های گلشون نامگذاری کردن و انگار نه انگار ما دخترها هستیم که خودمون رو همه جوره براشون به آب و آتیش میزنیم و انگار نه انگار که ما هم جوونیم و شاید خدایی نکرده دل داشته باشیم..

و اما...

روز ولادت حضرت معصومه (س) که فرا میرسه؛ تلویزیون و رادیو و رسانه های جمعی و غیر جمعی و گروهی و انفرادی و سلولی و ... و ... همه و همه تو بوق و کرنا میکنند که مامان باباها دختراتون یادتون نره!!!!!!!!!!!!!!!!! امروز روز دختره هاااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اما کو گوش شنوا؟!!!!!!!!

یکی (منظورپدر خانواده) شبکه رو عوض میکنه؛ میخواد اخبار ببینه!!!!!!!!!!!!!!!! (همون اخباری که تا شب صد بار دیگه پخش میشه!)

یکی (در اینجا مادر خانواده منظور ماست) میخواد اون یکی شبکه دستور آشپزی جناب گلریز رو ببینه که شب یه چیزی کاملا متفاوت از اون چیزی که آقای گلریز زحمت کشیدن به خوردمون بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یکی (من میگویم پسر خانواده, شما بخوانید برادر) میخواد بازی فوتبال سپاهان و ذوب آهن رو تماشا کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!

و خلاصه در آخر؛ آن روز شب میشود و هیچکس حتی نمیگوید دخترم خوبی؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

میان نوشت: حالا هی برین تند تند کادو بخرین! نخر خواهر من! نخر عزیز دلم! نخر بزرگوار! لااقل اینجوری دلت نمیسوزه... پولی هم از جیبت نرفته!!!!

امااااااااااااااااااااااااااااااااااااا...

اینبار، دو تا از کنیزهای حضرت زهرا که سروران ما هستن و من خودم به تنهایی قربونشون میرم(مخصوصا فرمانده حوزه؛ چون میدونم این مطلب رو میخونه!!!) میخوان همزمان با ولادت حضرت زهرا (س) واسه ما دخترها سنگ تموم بذارن...

از اونجایی که این مراسم فقط و فقط و فقط (فقط به توان n) مختص دختر خانم های گل و گلاب؛ قند و نباته؛ با عرض شرمندگی و پوزش فراوان از همه ی بانوان محترم خواهشمندم؛ برای اینکه شرمنده شون نشیم، به لینک زیر مراجعه کنند و ما دختران مظلوم و نور چشم های پدر و مادر رو دو ساعت هم که شده به حال خودمون واگذار کنند...

اینجا کلیک کنید.

حالا...

همه ی دختران عزیزدل؛ عروس خانوم های آینده؛ مادران شایسته ی نسل های بعدی؛ یک قلم و کاغذ بردارین و بیاین دوباره بشینین پای سیستم و زمان و مکان این مراسم رو یادداشت بفرمایین..

زمان: روز یکشنبه 24 اردیبهشت 1391

مکان: بزرگراه رسالت, خ استاد حسن بنا (مجیدیه شمالی)، سه راه پرتوی، خیابان ابن علی، جنب پارک مجیدیه، دبیرستان فرهنگ آل یاسین.

اگر از من میشنوید؛ به هر وسیله ای که شده، اعم از: مترو، تاکسی، بی آر تی، اتوبوس های خطی و آژانس، خودتون رو به این مراسم برسونید.

خوشحال میشیم زیارتتون کنیم..

بقیه رو نمیدونم!!! ولی من به شخصه مخلص همه تون هستم...

یاعلی...نوشته شده در سه شنبه 19 اردیبهشت 1391 توسط کوثر مجاهد
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Nasr19