تبلیغات
نگین ولایت - شلیکی موثر به کانون فتنه ضد اسلامی آمریکا

نگین ولایت
من مست شراب دل روحانی خویشم/مجنون علی رهبر عرفانی خویشم/هرچند حیا می کنم از دلبر دلها/ دلبسته ی دلدار خراسانی خویشم

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

نوشته محمد جواد بهداد/ معاون سیاسی نهاد ریاست جمهوری

بیداری جهانیان نسبت به ماهیت زورگویان و قدرت‌های فریبكار، با محوریت بیداری اسلامی در منطقه خاورمیانه همچنان در جریان است، اما آنچه بر شوكت و زیبایی این قیام مقدس افزوده، شكل‌گیری وحدت مسلمین حول محور عاشورا در طول روزهای گذشته بوده است.

این «وحدت عاشورایی»، دقیقاً در زمانی كه رژیم واشنگتن و همپیمانان غربی‌اش تلاش می‌كنند تا تحولات منطقه را در جهت اهداف و منافع راهبردی خود مدیریت نمایند، یك شلیك مؤثر به كانون فتنه ضداسلامی امریكا محسوب می‌شود. قدرت‌نمایی عاشورایی امسال مسلمانان در كشورهای اسلامی و غیراسلامی، قطعاً سیاستمداران خودخواه دنیا را دچار بهت و سردرگمی بیشتری نسبت به سال‌های گذشته كرده و بار دیگر آنان را درباره «غیرقابل پیش‌بینی»‌های محاسبات‌شان به فكر فرو برده است.

حماسه محرم، گویاترین نماد نشاط اعتقادی و اجتماعی دلدادگان اهل‌بیت و همه آزادگان جهان است كه در طول تاریخ بدخواهان اسلام ناب‌محمدی را در ایجاد رخوت و ركود و تسلیم در جامعه هدف، همواره ناكام كرده است.

اقدام صدا و سیما در انعكاس گسترده اخبار و تصاویر مربوط به نشاط عاشورایی ملت‌های آزاده جهان، از وقوع یك اتفاق مبارك در جهان به نفع روند بیداری بندگان خدا در تمام نقاط دنیا و شكست ترفندهای پیچیده دستگاه‌های سیاسی و رسانه‌ای استعمارگر خبر داد.

آنهایی كه از جزئیات مربوط به طراحی‌ها و تلاش‌های قدرت‌های زورگو و حیله‌گر دنیا برای تحمیق و تسلیم ملت‌های آزادیخواه خبر دارند، بهتر از دیگران عمق ناكامی و پریشانی دشمنان اسلام و انسان را به علت قیام‌های عاشورایی عدالتخواهان جهان درك می‌كنند. واقعیت این است كه یزیدیان، هنوز از درك معنای «هیهات من‌الذله» و پیامدهای مقاومت عاشورایی عاجزند. وحدت عملی مخالفان مناسبات ظالمانه حاكم بر مدیریت بین‌الملل، بویژه در عاشورای امسال، بدون تردید بركات حیرت‌انگیزی خواهد داشت كه براساس سنت الهی نصیب جریان توحیدی و عدالتخواه می‌شود.نوشته شده در پنجشنبه 15 دی 1390 توسط کوثر مجاهد
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Nasr19